PORADNIE

Poradnia ginekologiczno-położnicza


Poradnia Ginekologiczno-Położnicza prowadzona jest przez dr n. med. Barbarę Muszyńską i dr hab. N. med. Krzysztofa Nowosielskiego.

Poradnia oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń kobiecych w oparciu o nowoczesny ultrasonograf VOLUSON  E6 z obrazowaniem 3D/4D HDlive.

W naszej poradni diagnozujemy i leczymy  zaburzenia okresu menopauzy oraz zburzenia z zakresu endokrynologii ginekologicznej. Wszystkie badania laboratoryjne można wykonać na miejscu w laboratorium partnerskim SYNEVO.

Oferujemy również nowoczesną diagnostykę i leczenie zmian szyjki macicy obejmującą badania cytologiczne również cytologię cienkowarstwową, badania kolposkopowe, pobieranie wycinków celowanych do badań histopatologicznych oraz badania wirusologiczne w kierunku obecności wirusa HPV.

Prowadzimy pacjentki ciężarne. Wykonujemy badania prenatalne I, II i III trymestru w tym obrazowanie 3D/4D HDlive aparatem VOLUSON E6 (badanie obejmuje nagranie DVD gratis).
Diagnostyka prenatalna obejmuje również wykonanie badań laboratoryjnych  -  testu podwójnego i potrójnego z wyliczeniem ryzyka wady genetycznej płodu.

W przypadku wskazań oferujemy wykonanie testu prenatalnego TRANQUILITY, który jest obecnie najnowocześniejszym i najbardziej czułym testem prenatalnym umożliwiającym wykluczenie wad genetycznych płodu. Test TRANQUILITY cechuje się dużą czułością i specyficznością zbliżoną do badań inwazyjnych takich jak punkcja owodni , czy biopsja kosmówki nie wiąże się jednak z ryzykiem utraty ciąży. Test TRANQUILITY umożliwia nie tylko diagnostykę trisomii jak zespół Downa ale również innych zaburzeń genetycznych jak np. mikrodelecje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentek zakupiliśmy nowoczesny laser MonaLisa Touch, który umożliwia wykonywanie nieinwazyjnych zabiegów laserowego leczenia nietrzymania moczu, rewitalizacji pochwy w przypadku jej suchości u kobiet w okresie menopauzalnym oraz leczenie zespołu poporodowego rozluźnienia pochwy. Laser MonaLisa Touch posiada badania kliniczne i udowodnioną skuteczność.

Wykonujemy również zabiegi laserowej labioplastyki oraz zbiegi liftingujące krocze za pomocą nici VAGINAL NARROWER. Nici VAGINAL NARROWER umożliwiają wykonanie w sposób ambulatoryjny małoinwazyjnego zabiegu naprawczego krocza, szczególnie po urazach okołoporodowych. Są to innowacyjne nici wykonane z polikaprolanu, posiadające specjalne haczyki, które stymulują pobudzenie produkcji kolagenu w operowanych tkankach. Sama nić jest rozpuszczalna, jednakże kolagen, który zostaje wytworzony w obrębie operowanych tkanek tworzy trwałą podporę struktur krocza.

 

 


NASI LEKARZE

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji
KONTAKT

Specjalistyczne Centrum Medyczne

Sosnowiec - Zagórze
ul.Dworska 26 B
Tel. (32) 291 06 79

Zapraszamy od poniedziałku
do piątku w godz. od 8.00 do 19.00

Synevo labolatorium

Tel: 511 865 521 / 32 775 93 41

Labolatorium czynne od poniedziałku
do piątku w godz. od 7.00 do 18.00

Soboty od 7.00 do 11.00© Specjalistyczne Centrum Medyczne 2016 Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Projekt & Realizacja Future in Design